Asset Publisher Asset Publisher

Akcja - ,,Choinka prosto z lasu"

15 i 22 grudnia przy leśniczówce Kochanki pod okiem leśników wybierz i samodzielnie wytnij najpiękniejszą choinkę!

Nadleśnictwo Starogard, serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych zakupem świątecznego drzewka na wspólną akcję własnoręcznego wycinania choinek, która w tym roku przeprowadzona zostanie w Leśnictwie Kochanki, w dniach 15 i 22 grudnia od godziny 10:00 do 16:00 lub do wyczerpania zapasów. w dniach 15 i 22 grudnia od godziny 10:00 do 16:00 lub do wyczerpania zapasów.

Czeka na Państwa około 3 tysięcy świątecznych drzewek pochodzących z naszej leśnej plantacji choinkowej.

Starogardzcy leśnicy, chętnie posłużą pomocą przy wyborze, wycięciu oraz zapakowaniu drzewka.

Dodatkowo udostępnimy Państwu ognisko, przy którym będzie można się ogrzać czy też posilić się*

* żywność należy zapewnić we własnym zakresie (konsumenta)

Jak dotrzeć do celu: >>KLIKNIJ<<
Cennik (plik pdf): >>KLIKNIJ<<
Pozostałe informacje dotyczące sprzedaży choinek w innym terminie i miejscach: >>KLIKNIJ<<

Serdecznie zachęcamy do zakupu żywej choinki, która z pewnością wniesie do Państwa domów prawdziwie świąteczną atmosferę.

Do zobaczenia!

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe (PGL LP)
Jesteśmy organizacją z ponad 90 letnią tradycją. Prowadzimy zrównoważoną, potwierdzoną międzynarodowymi certyfikatami FSC i PEFC gospodarkę leśną na ponad 7,6 mln ha powierzchni  naszego kraju. Systematycznie zwiększamy lesistość Polski z 21 proc. w roku 1945 do 29,6 % obecnie. Konsekwentnie realizujemy „Krajowy program zwiększania lesistości”, dzięki któremu do roku 2050 lesistość Polski wzrośnie do 33%. Cechuje nas samodzielność finansowa. Znaczną częścią naszego zysku dzielimy się ze społeczeństwem. Wspieramy m.in.: Budżet Państwa, samorządy terytorialne, Parki Narodowe; organizacje pozarządowe, wspieramy remonty lokalnych dróg oraz inne, ważne dla Państwa przedsięwzięcia.
Nasze profesjonalne działania oraz wieloletnie doświadczenie w połączeniu z wiedzą i odpowiedzialnością za powierzony nam majątek są gwarancją bezpieczeństwa ekologicznego Polski.

                                                                       PRACUJEMY W  ZGODZIE Z NATURĄ!

UWAGA: W przypadku przedruku niniejszego artykułu lub jego wykorzystania na innej stronie internetowej należy podać autorów tekstu i zdjęć oraz link do strony z tekstem oryginalnym