Lista aktualności Lista aktualności

Szacowanie szkód łowieckich

Tutaj znajdziesz: niezbędne informacje, dokumenty, odnośniki

Szanowni Państwo,

    W związku z nowelizacją ustawy Prawo łowieckie zmienił się tryb szacowania szkód łowieckich. W dniu 16 maja br. odbyło się w naszej jednostce szkolenie skierowane do przedstawicieli Gmin, Izb Rolniczych i Ośrodków Doradztwa Rolniczego, na którym przekazaliśmy kursantom niezbędne informacje dotyczące tytułowej sprawy.

Wszytskie strony biorące udział w spotkaniu jednogłośnie podjęły decyzję, aby osoby biorące udział w procesie likwidacji szkody miały szybki i łatwy dostęp do niezbędnych  informacji i dokumentów.

Na dzień dzisiejszy istnieją tylko informacje w postaci analogowej. Zamieściliśmy je dla Państwa pod niniejszym komunikatem (materiały do pobrana - 6 dokumentów)

Pragniemy poinformować Państwa, że niebawem na platformie e-learningowej LP zostanie również uruchomione szkolenie z zakresu szacowania szkód łowieckich dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Ponadto na kanale YouTube LP zostanie zamieszczony film instruktażowy na temat szacowania szkód łowieckich, zrealizowany w oparciu o szkolenia pilotażowe.

Najświeższe informacje znajdziecie Państwo na stronie głównej Lasów Państwowych.

Platforma e-learningowa   >>kliknij<<

Kanał YouTube LP   >>kliknij<<

Strona główna Lasów Państwowych  >>kliknij<<

 

UWAGA: W przypadku przedruku niniejszego artykułu lub jego wykorzystania na innej stronie internetowej należy podać autorów tekstu i zdjęć oraz link do strony z tekstem oryginalnym