Lista aktualności Lista aktualności

Gaszyn challenge 2.0. Leśnicy ze Starogardu Gdańskiego pompują dla Olka z Czarnej Wody

Starogardzcy leśnicy wzięli udział w #GaszynChallenge wspierając zbiórkę na Olka z Czarnej Wody

Pracownicy Nadleśnictwa Starogard przyłączyli się do akcji #GaszynChallenge, w ramach której zbierane są pieniądze na leczenie dzieci chorych na SMA. Liczą się nie tylko pompki, ale przede wszystkim wola niesienia pomocy.

Akcja została zapoczątkowana przez strażaków z Gaszyna. #GaszynChallenge bardzo szybko rozprzestrzenił się na całą Polskę. Zasady są bardzo proste. Nominowani do udziału wykonują 10 pompek (lub przysiadów) i wpłacają minimum 5 zł na leczenie dzieci chorych na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni.

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym challenge’u, a zebrane pieniądze wesprą małego Olka w walce z chorobą. Akcja dotknęła i poruszyła nas w szczególności dlatego, że półtoraroczny Olek jest dzieckiem naszego kolegi i wieloletniego leśnika. Kwota, którą trzeba zebrać jest ogromna, jednak nikt nie traci nadziei, że się uda. Wiemy, że ludzie mają wielkie i szczodre serca. Wierzymy, że wkrótce mały Olek wróci do zdrowia, czego szczerze życzymy.

I Ty możesz wesprzeć Olka w walce, każda złotówka ma znaczenie!

 

 

Link do zbiórki >> KLIKNIJ <<

 

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe (PGL LP)
Jesteśmy organizacją z ponad 90 letnią tradycją. Prowadzimy zrównoważoną, potwierdzoną międzynarodowymi certyfikatami FSC i PEFC gospodarkę leśną na ponad 7,6 mln ha powierzchni  naszego kraju. Systematycznie zwiększamy lesistość Polski z 21 proc. w roku 1945 do 29,6 % obecnie. Konsekwentnie realizujemy „Krajowy program zwiększania lesistości”, dzięki któremu do roku 2050 lesistość Polski wzrośnie do 33%. Cechuje nas samodzielność finansowa. Znaczną częścią naszego zysku dzielimy się ze społeczeństwem. Wspieramy m.in.: Budżet Państwa, samorządy terytorialne, Parki Narodowe; organizacje pozarządowe, wspieramy remonty lokalnych dróg oraz inne, ważne dla Państwa przedsięwzięcia.
Nasze profesjonalne działania oraz wieloletnie doświadczenie w połączeniu z wiedzą i odpowiedzialnością za powierzony nam majątek są gwarancją bezpieczeństwa ekologicznego Polski.

                                                                       PRACUJEMY W  ZGODZIE Z NATURĄ!

 

 

UWAGA: W przypadku przedruku niniejszego artykułu lub jego wykorzystania na innej stronie internetowej należy podać autorów tekstu i zdjęć oraz link do strony z tekstem oryginalnym