Asset Publisher Asset Publisher

Poszukiwania 36-letniej Jagny z Rokitek Tczewskich

Strażnicy Leśni z Nadleśnictwa Starogard wspólnie z policjantami i strażakami przeszukują teren wokół miejscowości Rokitki pod Tczewem

Trwają poszukiwania zaginionej mieszkanki powiatu tczewskiego. W niedzielę dnia 18.10.2020 r. zaginęła 36-letnia Jagna Gajewska z Rokitek (powiat Tczewski).
Udział w akcji biorą śmigłowce policyjne wyposażone w kamerę termowizyjną, quady oraz samochód terenowy Straży Leśnej.
Kobieta wcześnie rano, około godz. 06:30 wyszła z domu, ubrana jedynie w piżamę.
Do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Z uwagi na znajomość terenu w ramach współpracy, do działań powołana została również miejscowa jednostka Straży Leśnej z Nadleśnictwa  Starogard.
Zaginiona 36-latka jest szczupłej budowy ciała, ma 163 cm wzrostu, oczy koloru niebieskiego. W chwili zaginięcia mieszkanka Rokitek ubrana była w dwuczęściową piżamę koloru szarego oraz miała założoną chustę na głowie. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Tczewie pod nr tel. 47 74 28 222 lub 112.

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe (PGL LP)
Jesteśmy organizacją z ponad 90 letnią tradycją. Prowadzimy zrównoważoną, potwierdzoną międzynarodowymi certyfikatami FSC i PEFC gospodarkę leśną na ponad 7,6 mln ha powierzchni  naszego kraju. Systematycznie zwiększamy lesistość Polski z 21 proc. w roku 1945 do 29,6 % obecnie. Konsekwentnie realizujemy „Krajowy program zwiększania lesistości”, dzięki któremu do roku 2050 lesistość Polski wzrośnie do 33%. Cechuje nas samodzielność finansowa. Znaczną częścią naszego zysku dzielimy się ze społeczeństwem. Wspieramy m.in.: Budżet Państwa, samorządy terytorialne, Parki Narodowe; organizacje pozarządowe, wspieramy remonty lokalnych dróg oraz inne, ważne dla Państwa przedsięwzięcia.
Nasze profesjonalne działania oraz wieloletnie doświadczenie w połączeniu z wiedzą i odpowiedzialnością za powierzony nam majątek są gwarancją bezpieczeństwa ekologicznego Polski.

PRACUJEMY W  ZGODZIE Z NATURĄ!